Výsledek vyhledávání

Milujte své tělo

Hluboko ve svém nitru víte, že jste krásná. Jenom je načase si to přiznat a začít se mít ráda. Každý kousek vašeho těla je hodný obdivu a vagina není výjimkou. Věřte, že když necháte vyrůst své sebevědomí, bude to mít pozitivní vliv na váš celý život. Čím více budete milovat své tělo, tím šťastnější budete.


Podívejte se na sebe do zrcadla a zkuste si nahlas říct, které části svého těla máte ráda. Dost možná to jsou oči, vlasy nebo ňadra. Ale co vaše vagina? Dokážete si vzpomenout, kdy naposled jste byla pyšná na tohle intimní zákoutí? Pravděpodobně ne. A přitom vaše ženství je klíčem ke spokojenému životu. Když se zeptáme žen, co si myslí o své vagině, ve většině případů jen pokrčí rameny. V každém případě je to pořád lepší, než si o ní myslet, že je ošklivá nebo o ní nemluvit vůbec.

Zpátky do minulosti

Zkuste si vzpomenout. Jaké to bylo prozkoumávat své genitálie, když jste byli malí? Každé malé dítě je zvědavé, co tam dole mezi nožičkami má. Pokud jde o budoucnost, je opravdu rozdíl v tom, zda jde o chlapce nebo o dívku. Penis u kluků je na dosah a snadno viditelný, a rodiče si většinou moc nedělají starosti s tím, že si s ním jejich malý chlapec hraje. Naproti tomu holčičky vidí jen část svého genitálu a obvykle jsou napomenuty, když se snaží jej blíže prozkoumat. „Co to děláš? Dej ty ruce odtud pryč“. Většina holčiček si takovou větu pamatuje z doby, když začali zkoumat to, co mají v kalhotkách. Není divu, že většina se rychle vzdala myšlenky dívat se na svoji vaginu. A v době, kdy dospějí do puberty, se jejich vlastní sexualita stane něčím hříšným, co je potřeba skrývat. To je vlastně to nejhorší, co se může stát: když něco neznáme, nikdy nedospějeme k tomu, abychom to měli rádi.

Proč je to důležité

Nezapomeňte, že zdravé sebevědomí může vést k hodnotnějšímu sexuálnímu životu a vyrovnané mysli. Pokud máte ráda svoji vaginu, víte, co vám dělá dobře, můžete to sdílet se svým partnerem. A kterému muži by se nelíbila žena přesvědčená o své kráse. Bylo vědecky prokázáno, že ženy s větším sebevědomím dosahují orgasmu častěji. Takže, jestli jste to už neudělala, je na čase dát svoji vaginu na seznam hned vedle svých vlasů, prsou a očí. Věřte nám, nebudete toho litovat.

0 komentářů