Výsledek vyhledávání

O nás

Jaká je vize společnosti Walmark? Podívejte se na naše video:

 

 

Ve společnosti Walmark jsme přesvědčeni, že zdraví je to nejcennější co máme.  Zdraví ovlivňuje celý náš život, každý jeho okamžik, bez zdraví je vše ostatní nepodstatné a právě proto je velmi důležité, abychom své zdraví chránili, poslouchali své tělo a snažili se pro své zdraví dělat maximum. Vizí společnosti Walmark je inspirovat a podporovat tuto myšlenku, směřovat lidi k tomu, aby si budovali zdravé návyky a dodržovali je. Jsme hrdí na to, že naším zákazníkům můžeme poskytovat inovativní a moderní řešení, které vznikají naší každodenní prací. Inspirujeme se potřebami více než u 100 000 000 spotřebitelů v zemích střední a východní Evropy.

 

Idelyn

Ačkoliv žijeme ve 21. století a téma sexu a nahoty je už téměř běžnou součástí našeho života, ať už v médiích nebo běžné konverzaci. Mnoho žen se stále bojí otevřeně mluvit o svých intimních problémech a ženské intimní partie jsou stále vnímány jako tabu téma, o kterém se nemluví. Idelyn to chce změnit! Právě proto jsme odstartovali novou komunikační kampaň, která má za cíl pomoci ženám porozumět svému tělu a díky tomu zjistit, jaký je zdroj intimních problémů.

Produktová řada Idelyn Beliema byla vyrobena za účelem prevence a hojení vaginálních infekcí. Naším posláním je obnovit ženskou rovnováhu, a to nejenom ve smyslu podpořit ženské intimní zdraví, díky kvalitním produktům, ale také zvýšit ženské sebevědomí a sebeúctu a zároveň inspirovat ženy, aby otevřeně a bez ostychu hovořily o svých nejintimnějších záležitostech.

 

Pojďme společně obnovit ženskou rovnováhu

Idelyn si klade za cíl posílit postavení žen, prolomit tabu, ostych a strach otevřeně mluvit o intimních problémech. Je pro nás nesmírně důležité být značkou, která inspiruje ženy z celého světa, aby se staly silnější, statečnější a opět si věřily.

Značka Idelyn právě spustila novou komunikační kampaň, v které otevřeně propaguje ženskou vaginu jako součást našeho těla, za kterou se rozhodně nemusíme stydět, ale naopak je důležité se o ni dobře starat. Není to ale jediné téma, kterému se značka věnuje. Co nejdříve vám přineseme další zajímavé myšlenky, které v ženách probudí sebevědomí a sebedůvěru.  

Buďte opět sama sebou!

Idelyn

Kontakt:

Walmark, a.s.
Kavčí Hory Office Park
Na Hřebenech II 1718
140 00 Praha 4
Česká republika

 

Více o společnosti Walmark, a. s.